LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Dhageyso barnaamijka LIVE NOW (07 May 2019) Warar Update ah kaga bogo

Barnaamijka LIVE NOW waa mid maalin walbo idaacada Ciyaaraha FM (103 Mhz) ka baxo marka laga reebo maalinta Jimcada ah wuxuuna soo galaa 11:00 AM – 12:30 PM maalin walbo marka laga reebo maalinta Jimcada ah.

Barnaamijka LIVE NOW qofkii Muqdisho joogo toos wuxuu uga dhageesan karaa idaacada Ciyaaraha FM balse qofka aad Muqdisho iyo hareeraheeda joogin si uu u dhageesto warar Update ah iyo falanqeynta cayaaraha ayaan halkaan usoo dhignaa ka bogo wacan.

Fadlan codka hoos yaalo Play dhaho ama falaarta ku dhufo si aad u dhageysatid barnaamijka LIVE NOW oo ay soo jeediyaan Zakarie Abdi Mohamed iyo Abdulkadir Abdullahi Ahmed (Halooyeelo) kadibna fikirkaaga nala wadaag:

Fadlan shabakada Filimside Rukumo si Warbixin walbo aan soo daabacno Notification ahaan kuugu soo dhaco.

Mahad sanidiin.

Source: laacib.org

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII