LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Hrithik-Deepika, 3-da Khans, Salman-Kangana Iyo Xidigaha Bollywoodka Aad Loo Jeclaan Lahaa Inee Film Wada Sameyaan!!

Shabakado kala duwan ayaan kasoo aruurinay aragtiyo iyo codad ay ka aruuriyeen dadka Bollywood-ka ku xiran kuwa gudaha Hindiya ku nool iyo kuwa daafaha caalamka joogaan.

Hadaba aragtiyadaan waxan kasoo dhex bixinay jilaayaasha sida loo jeclaan lahaa inay hal filim oo Hindi ah kasoo wada muuqdaan.

Fadlan hoos kaga bogo suurta galnimada ay jilaayaashaan iskula shaqeyn karaan oo qaab boqoleey ah lagu saleeyay:

1) Three Khans: suurta galnimada SRK, Salman and Aamir Khan hal filim iskula sameyn karaan waa mid 0% ah ama aanba dhici doonin!!

2) Salman Khan and Deepika Padukone: waxaa ugu dhaweyd wada shaqeyntoodii filimkii Sultan oo ay Deepika iska diiday fursada ay isku shaqeyn karaan mustaqbalka 40%.

3) Ranveer Singh and Kangana Ranaut: horey hal mashruuc looguma soo bandhigin balse waa labo istixgaliyaan laakiin Ranveer Kangana lama shaqeyn karo hadii uu sidaas sameeyo Deepika ayaa ka carooneyso, sidaa darteed fursad ay isku shaqeyn karaan waa 10%.

4) Ranbir Kapoor and Shraddha Kapoor: waa labo siweyn isugu soo bixi lahaayeen weliba Shraddha xushmad weyn ayay u heysaa Ranbir sidaa darteed fursad ay isku shala shaqeyn karaan waa 80% hadii hal mashruuc loo soo bandhigo.

5) Akshay Kumar and Aamir Khan: in ka badan 26-sano labadan Super Star fanka Hindiya awood balaaran ayay ku lahaayeen sidoo kalena xushmad weyn ayay isku hayaan.

Kaliya waxaa loo baahan yahay sheeko dheeli tiran in la helo iyo filim soo saare awood badan oo isku keeni karo labadaan, fursad ay isku shaqeyn karaan waa 30%.

6) Hrithik Roshan and Deepika Padukone: waa labada loogu hadal heynta badan yahay inay mar un filim sameeyaan xitaa kuwa arimaha ganacsiga Bollywood-ka ka faaloodaan ayay soo jeediyaan in hal filim loo wada dhiibo.

Sidaa darteed waa macquul in Deepika atirisho kowaad looga dhigo Krrish 4 ama mashruuc kale ay Hrithik Roshan la sameyso mustaqbalka dhow waayo labadooda hadii ay isku tagaan Blockbuster ka yar haka filan, fursad ay iskula shaqeyn karaan waa 80%.

Hadaba Aqriste Jilaayaasha Sare Ku Xusan Yaa Adiga Siweyn Xiiso Ugu Qabi Laheyd Inay Hal Mashruuc Kasoo Wada Muuqdaan…………….

Walal Ha Ilaawin Inaad Hal Xayeysiin Oo Ku Dhufato Xayeysiimaha Noocyada Kala Duwan Sida Cunooyinka, Agabka Guryaha, Games Kala Duwan Sawirada Kusoo Baxaan Mid Kamid Ah Kudhufo Mahadsanid…

Source: laacib.org

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII