LIVE CHAT

USA 0017124326996

UK 03306061358

Sweden 0046840308879

SAFrica 0027121003058

Norway 004721939528

Belgium 003225887027

Australia 0280725143

Ausria 4312675954

Katrina Kaif Oo Ka Dhawaajisay In Ranbir Kapoor Uu Baray Habka Instagram-ka Loo Isticmaalo, Inuu Ciwaan Qarsoon Leeyahay Iyo Waxyaabo Kale Ay Shaaca Ka Qaaday!!

Atiriishada caanka ah Katrina Kaif nolosheeda oo dhan waa mid la hago ama wado la tuso waliged fikirkeeda go’aan kuma qaadan fikirkeedana shaqo cusub ama wa cusub kuma bilaawan sida ay iyada ka dhawaajisay.

Marna waalideeda, marna saaxiibadeeda ayaa marwalba ka saaciidan nolosheeda waxay u baahato maadama ay fikir kudarsato iyagana kala taliyaan waxyaabihii ay markaas u baahantahay iyo go’aankee ku dhaqaaqi laheed.

Ranbir Kapoor oo nolosha Katrina Kaif qeyb ka ahaa sanado kahor waxuu xidigtaan baray waxyaabo badan oo ay horey u fahamsaneen macalinkeeda nolosha gaarka ah ayuuba noqday 2 maalin kahor wareysi Arbaaz Khan la yeeshtay Kaif ayee waxyaabo badan shaaca kaga qaaday.

Hadii aan soo qaadano 2 qodob kamid ah Katrina waxay sheegtay in Instagram-ka uu baray Ranbir Kapoor waxay tiri iyadoo hadleysa,”sida Instagram-ka loo isticmaalo qofkii ibaray waa Ranbir Kapoor dhankaas macalin weyn ayuu ku yahay xili hore ayaana bartay isticmaalka Instagram-ka balse aniga kasoo daahay inaan ciwaan caan ah sameeysto (Official Page).”

Dhanka kale waxay sheegtay in Ranbir baraha bulshada isticmalo balse ciwaan aan caan ahen uu ku isticmaalo waa ciwaan aan la aqoonsaneen dadka isaga saaxiibada dhow la ah mooyee iyadoo arinkaan shaacineysana waxay tiri.

“Dadka waxay u maleyaan in Ranbir baraha bulshada isticmaalin waa run in si rasmi ah ama ciwaan ah uusan sameysanin balse ciwaano kale oo aan caan ahen lana aqoonsaneen ayuu ku isticmaala waana nin wax badan ka og aaladaha la isticmaalo maanta.”

Walal Ha Ilaawin Inaad Hal Xayeysiin Oo Ku Dhufato Xayeysiimaha Noocyada Kala Duwan Sida Cunooyinka, Agabka Guryaha, Games Kala Duwan Sawirada Kusoo Baxaan Mid Kamid Ah Kudhufo Mahadsanid…

Source: laacib.org

AKHRISO: WARARKII Ugu dambeeyey

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

WARARKII